We hebben je nodig, goed en minder nieuws!

  • Ons bestuurslid Jordy heeft aangegeven eind dit seizoen te stoppen als bestuurslid. We zijn op zoek naar een dame of heer die deze vacature wil invullen. Info hierover kun je verkrijgen bij onze bestuursleden, André, Dennis, Jan, Johnny of Frank.
  • Onze vlagger van SDO 1 , Mark, heeft aangegeven dat hij aan het eind van het seizoen stopt. We zijn dus op zoek naar een nieuwe vlagger voor ons eerste. Voor info hierover kun je terecht bij Johan de Rijk of  Ivo Kuijpers
  • Onze blessureboeg is zondag helaas aangevuld. Ruud brak zijn linker buitenenkel in de wedstrijd tegen Terhole. We wensen hem een spoedig herstel toe.
  • Goed nieuws ! Ook dat is er ! Ron de Dreu gaat de sponsorzaken voor onze club op zich nemen. We heten hem van harte welkom bij onze club  en wensen hem veel succes. Ron is bereikbaar op 06-53969811
Posted in Geen categorie | Reacties staat uit voor We hebben je nodig, goed en minder nieuws!

Comments are closed.